WBT ile Seviyenizi Yükseltin

WhiteBIT Affiliate Programı

Hedef kitlenizi monetize ederek davet ettiğiniz her kullanıcıdan para kazanmanın daha iyi bir yolu. İnanılmaz komisyonlar ve size özel avantajlardan bugün yararlanın.

WhiteBIT Affiliate Programı

Global Influencer'lar Tarafından Güveniliyor

Affiliate Programımıza katılın ve WhiteBIT'i tanıtarak hem kullanıcı trafiğinizden daha çok değer elde edin hem de komisyon kazanın

Finans ve Yatırım Siteleri

Kripto Haber Portalları

Dijital Fikir Liderleri (KOL) ve Influencer'lar

Telegram ve Instagram Kanalları

Eğitimsel Kripto Şirketleri

WhiteBIT Affiliate Ol ve Birbirinden Özel Avantajların Tadını Çıkar

WhiteBIT'e yeni kullanıcı getirdiğinizde ödedikleri komisyonun 60% kadarını siz kazanın.

Dönüşümü Artır

 • Yüksek Dönüşüm Oranına Ulaşmak için Pazarlama Faaliyetleri
 • Referanslarınıza Özel Teklifler

Takipçilerinize Diğer Ürünlerimizi de Tanıtın

 • Crypto Lending
 • WBT Coin

İleri Seviye Takip Paneli

 • Kullanıcı Tabanınızın İşlemlerine Dair Detaylı Raporlar Alın
 • Özel Referans Bağlantılarıyla Kampanyalar Oluşturun ve Performans Takibi Yapın

Ne Kadar Kazanabileceğinizi Görün

Lütfen potansiyel kazancınızı hesaplamak için hesap makinesini kullanın.

Hesap Makinesi

Ödül Dağıtımınızı Özelleştirin

Mavi renk, ilk kaydıraçta sizin kârınızı, ikinci kaydıraçta ise borsaya davet ettiğiniz kullanıcıların kârını belirtir. Ayarlar ile oynayarak kazancınızı optimize ederek referans deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Kârınız: 60%

Min 5%

Maks 60%

Davetli Kullanıcı İndirimi: 0%

Min 0%

Maks 55%

Potansiyel Kâr

180 USDT

Hemen Katıl

Birkaç Adımda Başlayın

Affiliate Programımıza katılmak için rehberimizi takip edin.

 • Adım 1

  İlk Değerlendirme

  Ekibimizin içeriğiniz ve sosyal medya kanallarınıza bir göz atacak.

 • Adım 2

  Kimliğini Doğrula

  KYC/KYB sürecimizi tamamlayın.

 • Adım 3

  Pazarlama Araçları Kullan

  Kullanıcı etkileşiminizi en iyi pazarlama materyalleriyle artırın.

 • Adım 4

  Başla

  Her alım satımdan komisyon kazanmaya başlayın.

S.S.S.

Burada Affiliate Programımıza dair en sık sorulan soruları topladık. Kripto Affiliate Programına nasıl katılabileceğinize ve avantajlarına dair detaylı bilgileri bulun.

WhiteBIT Affiliate Programı Nedir?

WhiteBIT Affiliate Programı, platforma özel koşullar ve teklifler çerçevesinde kullanıcıları davet ederek kişilerin ek bir gelir kazanmasına imkân tanır. Kripto Affiliate programı, yeni reklam kampanyalarının yaratılmasına dair kullanıcı dostu arayüzü ile katılımcılarının çeşitli platformlardaki potansiyel kullanıcılara ulaşmasını sağlar. Bu program ayrıca detaylı paneller yardımıyla kolay bir takip sistemi sağlayarak her referans kanalından gelen verilerin incelemesini basit bir hâle getirir.

Affiliate Programının Avantajları Nelerdir?

WhiteBIT Affiliate Programı başarınızı en üst düzeye çıkarmak için birkaç önemli avantaj sunar. Özelleştirilmiş şartlar ve özel teklifler sayesinde kazancınızı çok fazla yükseltebileceğiniz size özel koşullar sağlanır. Yeni kampanyaların oluşturulması için gereken basit sistem ise pazarlama uğraşlarının tasarısı ve yönetimini basitleştirerek çok sayıda platformdan kullanıcı çekmenizi sağlar. Programımız ayrıca kampanyalarınızın gerçek zamanlı takibi için detaylı paneller içeren kullanımı kolay bir takip sistemi sunar. Bu özellik sayesinde performans analizi yapabilir ve stratejilerinizi optimize edebilirsiniz. Bu özelliklerin tümü WhiteBIT Affiliate Programı'nı en çekici kripto Affiliate programlarından biri hâline getirmektedir.

Affiliate Programına Kimler Katılabilir?

Affiliate Programına herkes basit bir formu doldurarak katılabilir. Özellikle blogger'lar, influencer'lar, yayıncılar; uygun web sitelerinden gelen içerik üreticileri, ticaret yazılımları veya mobil uygulamalar dâhil olmak üzere geniş bir tüccar ağına sahip WhiteBIT müşterilerinin tümü ideal adaylardır. Bu kapsamlı yaklaşım sayesinde bu kripto Affiliate programına birçok birey katılabilir ve birçok potansiyel Affiliate için de erişilebilir hâle getirir.

Affiliate Programına Nasıl Katılabilirim?

WhiteBIT Affiliate Programına katılmak birkaç adımda gerçekleştirilebilecek bir süreçtir: WhiteBIT'e kaydolun. KYC (Müşterini Tanı) sürecini tamamlayın. Gerekli formu doldurun. Kaydınızı doğrulayan uzmanımızın mesajını bekleyin. Ve katıldınız bile! Bu basit adımlardan sonra siz de önde gelen kripto Affiliate programlarından birinin parçası olabilir, bu kripto Affiliate programında başarıya ulaşmak için gereken tüm araç ve ayrıcalıklara erişebilirsiniz.