ALPACA

Alpaca Finance (ALPACA) Fiyatı

$0.1321 +4.34%

Değişkenlik Süresi

Alpaca Finance Canlı Fiyat Verisi

En son Alpaca Finance (ALPACA) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Alpaca Finance (ALPACA) fiyatı 0.13 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 1,209,121.96 tutarındadır. Alpaca Finance piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 ALPACA bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Alpaca Finance (ALPACA) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Alpaca Finance Fiyat Performansı USD

Şu anda Alpaca Finance (ALPACA) fiyatı 0.1321 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise ALPACA fiyatı 0.008 yükseldi ve tüm değişim oranı 6.4464 oldu. Son 24 saat içerisinde ALPACA 6.4464 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0.008$ oldu. Son saat içerisinde, ALPACA fiyatı -0.0014 azaldı, tam değer değişimi de -1.04% oldu. Alpaca Finance (ALPACA) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan ALPACA işlem hacmi, ALPACA piyasa değeri ve Alpaca Finance geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa-0.0014 USDT -1.04%
24sa-0.0008 USDT -0.60%
7 gün+0.008 USDT 6.44%
30 gün+0.0083 USDT 6.70%
60 gün-0.047 USDT -26.24%
90 gün-0.0664 USDT -33.45%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.1321

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.1184

WhiteBIT'te Alpaca Finance

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Alpaca Finance Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
ALPACA/USDT
0.1321
+4.34%
0.1245
0.1344
1.20M
-

WhiteBIT'te Alpaca Finance Nasıl Alınır?

WhiteBIT'te Alpaca Finance Nasıl Kullanılır?

ALPACA Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Alpaca Finance al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Alpaca Finance

Bu bölüm ellerinde Alpaca Finance tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert ALPACA

A fast and convenient way to exchange Alpaca Finance to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Alpaca Finance Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Alpaca Finance satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Alpaca Finance Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Alpaca Finance fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Alpaca Finance fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Alpaca Finance fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Alpaca Finance Piyasa Değeri Nedir?

Alpaca Finance Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Alpaca Finance piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Alpaca Finance Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Alpaca Finance fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Alpaca Finance grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Alpaca Finance Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Alpaca Finance dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.