EQ

Equilibrium (EQ) Fiyatı

$0.01543 -0.38%

Değişkenlik Süresi

Equilibrium Canlı Fiyat Verisi

En son Equilibrium (EQ) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Equilibrium (EQ) fiyatı 0.01 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 1,781.42 tutarındadır. Equilibrium piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 EQ bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Equilibrium (EQ) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Equilibrium Fiyat Performansı USD

Şu anda Equilibrium (EQ) fiyatı 0.01543 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise EQ fiyatı 0 yükseldi ve tüm değişim oranı 0.4557 oldu. Son 24 saat içerisinde EQ 0.4557 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0$ oldu. Son saat içerisinde, EQ fiyatı 0 azaldı, tam değer değişimi de 0% oldu. Equilibrium (EQ) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan EQ işlem hacmi, EQ piyasa değeri ve Equilibrium geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa0 USDT 0%
24sa0 USDT 0%
7 gün+0.00007 USDT 0.45%
30 gün-0.00446 USDT -22.42%
60 gün-0.02051 USDT -57.06%
90 gün-0.01869 USDT -54.77%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.01543

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.01536

WhiteBIT'te Equilibrium

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Equilibrium Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
EQ/USDT
0.01543
-0.38%
0.01539
0.01589
1.78K
-

WhiteBIT'te Equilibrium Nasıl Alınır?

WhiteBIT'te Equilibrium Nasıl Kullanılır?

EQ Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Equilibrium al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Equilibrium

Bu bölüm ellerinde Equilibrium tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert EQ

A fast and convenient way to exchange Equilibrium to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Equilibrium Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Equilibrium satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Equilibrium Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Equilibrium fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Equilibrium fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Equilibrium fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Equilibrium Piyasa Değeri Nedir?

Equilibrium Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Equilibrium piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Equilibrium Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Equilibrium fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Equilibrium grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Equilibrium Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Equilibrium dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.