SXP

Solar (SXP) Fiyatı

$0.2958 +1.3%

Değişkenlik Süresi

Solar Canlı Fiyat Verisi

En son Solar (SXP) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Solar (SXP) fiyatı 0.29 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 64,154.93 tutarındadır. Solar piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 SXP bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Solar (SXP) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Solar Fiyat Performansı USD

Şu anda Solar (SXP) fiyatı 0.2958 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise SXP fiyatı 0 azaldı ve tüm değişim oranı 0 oldu. Son 24 saat içerisinde SXP 0 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0 $ oldu. Son saat içerisinde, SXP fiyatı azaldı , tam değer değişimi de 0% oldu. Solar (SXP) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan SXP işlem hacmi, SXP piyasa değeri ve Solar geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0

WhiteBIT'te Solar

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Solar Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
SXP/USDT
0.2958
+1.3%
0.2903
0.3062
64.15K
177.82M

WhiteBIT'te Solar Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Solar takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Solar Nasıl Kullanılır?

SXP Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Solar al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Solar

Bu bölüm ellerinde Solar tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert SXP

A fast and convenient way to exchange Solar to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Solar Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Solar satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Solar Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Solar fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Solar fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Solar fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Solar Piyasa Değeri Nedir?

Solar Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Solar piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Solar Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Solar fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Solar grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Solar Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Solar dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.