UTK

Utrust (UTK) Fiyatı

$0.054 +2.66%

Değişkenlik Süresi

Utrust Canlı Fiyat Verisi

En son Utrust (UTK) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Utrust (UTK) fiyatı 0.05 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 70,942.56 tutarındadır. Utrust piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 UTK bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Utrust (UTK) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Utrust Fiyat Performansı USD

Şu anda Utrust (UTK) fiyatı 0.054 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise UTK fiyatı 0.0056 yükseldi ve tüm değişim oranı 11.5702 oldu. Son 24 saat içerisinde UTK 11.5702 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0.0056$ oldu. Son saat içerisinde, UTK fiyatı 0 azaldı, tam değer değişimi de 0% oldu. Utrust (UTK) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan UTK işlem hacmi, UTK piyasa değeri ve Utrust geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa0 USDT 0%
24sa+0.0008 USDT 1.50%
7 gün+0.0056 USDT 11.57%
30 gün-0.0121 USDT -18.30%
60 gün-0.0285 USDT -34.54%
90 gün-0.0399 USDT -42.49%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.054

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.0438

WhiteBIT'te Utrust

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Utrust Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
UTK/USDT
0.054
+2.66%
0.0516
0.0545
70.94K
-

WhiteBIT'te Utrust Nasıl Alınır?

WhiteBIT'te Utrust Nasıl Kullanılır?

UTK Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Utrust al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Utrust

Bu bölüm ellerinde Utrust tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert UTK

A fast and convenient way to exchange Utrust to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Utrust Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Utrust satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Utrust Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Utrust fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Utrust fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Utrust fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Utrust Piyasa Değeri Nedir?

Utrust Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Utrust piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Utrust Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Utrust fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Utrust grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Utrust Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Utrust dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.