UWON

UWON (UWON) Fiyatı

$1.9 -5.54%

Değişkenlik Süresi

UWON Canlı Fiyat Verisi

En son UWON (UWON) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki UWON (UWON) fiyatı 1.9 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 2,773.38 tutarındadır. UWON piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 UWON bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan UWON (UWON) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

UWON Fiyat Performansı USD

Şu anda UWON (UWON) fiyatı 1.9 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise UWON fiyatı -0.0999 azaldı ve tüm değişim oranı -4.9952 oldu. Son 24 saat içerisinde UWON -4.9952 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise -0.0999 $ oldu. Son saat içerisinde, UWON fiyatı 0 azaldı , tam değer değişimi de 0% oldu. UWON (UWON) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan UWON işlem hacmi, UWON piyasa değeri ve UWON geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa 0 USDT 0%
24sa 0 USDT 0%
7 gün -0.0999 USDT -4.99%
30 gün -0.4282 USDT -18.39%
60 gün -0.7634 USDT -28.66%
90 gün -1.0809 USDT -36.26%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $2.2594

 • 7 Günün En Düşüğü

  $1.65

WhiteBIT'te UWON

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

UWON Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
UWON/USDT
1.9
-5.54%
1.8149
2.1822
2.77K
-

WhiteBIT'te UWON Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  UWON takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te UWON Nasıl Kullanılır?

UWON Al Sat

Bu bölümde aktif olarak UWON al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL UWON

Bu bölüm ellerinde UWON tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert UWON

A fast and convenient way to exchange UWON to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla UWON Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla UWON satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki UWON Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan UWON fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı UWON fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak UWON fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

UWON Piyasa Değeri Nedir?

UWON Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel UWON piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün UWON Fiyatı Ne Kadar?

Bugün UWON fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. UWON grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar UWON Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi UWON dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.