Crypto Borrow

Bu araç, dilediğiniz süre boyunca kripto para ödünç alarak alım satım, transfer ve para çekme işlemleri yapmanıza olanak tanır. Teminat bakiyenizdeki mevcut varlıklar teminat olarak kullanılır.

Teminat ağırlığı

Günlük komisyon tutarı
0
Günlük komisyon
0.0585%
Borrow süresi
Süresiz

Sormak istedikleriniz mi var?

Hangi Varlıklar Ödünç Alınabilir? Fiat Varlıkları Ödünç Alabilir miyim?

Marj işlemlerinde teminat olarak desteklenen kripto paralar aynı zamanda Crypto Borrow kapsamındadır. Bunlar: ADA, APE, ATOM, AVAX, BCH, BTC, DOGE, DOT, EOS, ETC, ETH, LINK, LTC, MATIC, NEAR, SHIB, SOL, TRX, UNI, USDC, USDT, XLM, XRP. İtibari para birimleri (fiat) şu an için ödünç alınamaz ancak her zaman için "Hemen Al-Sat" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Aynı Anda Kaç Dijital Varlık Ödünç Alınabilir?

Kredi sayısının bir sınırı yoktur. Yeni krediler ancak Teminat bakiyesindeki depozito varlıkların yetersiz olduğu durumlarda imkânsız olur.

Kredi Almak için Hangi Varlıkları Teminat Gösterebilirim? Fiat Varlıklar Teminat Olarak Gösterilebilir mi?

ADA, APE, ATOM, AVAX, BCH, BTC, DOGE, DOT, EOS, ETC, ETH, LINK, LTC, MATIC, NEAR, SHIB, SOL, TRX, UNI, USDC, USDT, XLM, XRP kripto para birimleri teminat olarak kullanılabilir. WhiteBIT Coin (WBT) teminat olarak gösterilebilir ancak ödünç alınamaz. Aynı zamanda itibari para birimleri de ödünç almaya uygun değildir, ancak her zaman için dijital varlıklarınızı itibari para birimleri ile Takas edebilirsiniz. Krediyi güvence altına almak için Teminat bakiyesindeki toplam kripto para birimlerinin yanı sıra, pozitif Kâr ve Zarar (Profit & Loss) değeri olan tüm açık marj ve vadeli işlem pozisyonları da kullanılır. İtibari para birimleri teminat olarak gösterilemez.