AEVO

Aevo (AEVO) Fiyatı

$0.67 -2.89%

Değişkenlik Süresi

Aevo Canlı Fiyat Verisi

En son Aevo (AEVO) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Aevo (AEVO) fiyatı 0.67 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 5,395,321.41 tutarındadır. Aevo piyasa değeri 557,081,304 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 840,376,993.37 AEVO bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Aevo (AEVO) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Aevo Fiyat Performansı USD

Şu anda Aevo (AEVO) fiyatı 0.67 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 3.76$'ın -82.45 altında ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan 0.655707$'ın 0.48 üzerindedir. Son haftada ise AEVO fiyatı -0.33 azaldı ve tüm değişim oranı -33 oldu. Son 24 saat içerisinde AEVO -33 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise -0.33 $ oldu. Son saat içerisinde, AEVO fiyatı -0.01 azaldı , tam değer değişimi de -1.47% oldu. Aevo (AEVO) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan AEVO işlem hacmi, AEVO piyasa değeri ve Aevo geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa -0.01 USDT -1.47%
24sa -0.03 USDT -4.28%
7 gün -0.33 USDT -33%
30 gün -0.34 USDT -33.66%
60 gün -1.18 USDT -63.78%
90 gün -2.09 USDT -75.72%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $3.76

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0.655707

 • 7 Günün En Yükseği

  $1.01

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.67

WhiteBIT'te Aevo

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $557.08M

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $88.11M

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  840.37M

 • Maksimum Arz Var Olabilecek Coin veya Tokenlerin En Yüksek Sayısını Temsil Eder

  1B

Aevo Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
AEVO/USDT
0.67
-2.89%
0.66
0.73
5.39M
557.08M

WhiteBIT'te Aevo Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Aevo takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Aevo Nasıl Kullanılır?

AEVO Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Aevo al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Aevo

Bu bölüm ellerinde Aevo tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert AEVO

A fast and convenient way to exchange Aevo to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Aevo Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Aevo satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Aevo Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Aevo fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Aevo fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Aevo fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Aevo Piyasa Değeri Nedir?

Aevo Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Aevo piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Aevo Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Aevo fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Aevo grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Aevo Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Aevo dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.