Seviyeyi Her Yerde Siz Belirleyin

Her Zaman Elinizin Altında

Piyasa değişikliklerine hızlı tepki vermek kripto ticaretinde çok önemlidir. Bu yüzden de basit ama güçlü bir arayüzle daha verimli alım satım yapın diye WhiteBIT'in tüm işlevini bir mobil uygulamada topladık!

  • App Store
  • Play Market
  • Download APK

Ana Ekran Widgetları

Alım satım deneyiminizi ana ve kilit ekranındaki widgetlar ile özelleştirin, en sevdiğiniz piyasalara hızlı erişim sağlarken gerçek zamanlı güncellemeler alın.

Gerçek Zamanlı Piyasa Verileri

Gerçek zamanlı piyasa verilerine erişin ve alım satımlarınızı nokta atışıyla gerçekleştirin.

Çok Sayıda Kripto Desteği

Bitcoin'den Ethereum'a ve en yeni altcoinlere kadar geniş bir yelpazede kripto para alım satımı yapın.

Uygulamayı İndir

macOS Menü Çubuğu Uzantısı

Kolay erişebileceğiniz bir yerdeki macOS Menü Çubuğu Uzantımızın rahatlığını keşfedin. Kripto para fiyatlarınızı masaüstünüzün menü çubuğundan sorunsuzca takip edin.

Akıllı saat uyumlu

Kripto piyasasına bir bakışta bağlantılı kalın! Uygulamamız Apple Watch ve Android akıllı saatlerini destekler, sürekli takipte kaldığınıza emin olur

Tüm Özelliklere Erişimin Olsun

Pasif Gelir

"Earn" özelliğimizle kazancınızı maksimize edin. Tek yapmanız gereken kriptonuzu koyduğunuz yerde parmağınızı kaldırmadan varlıklarınızın büyümesini izlemek.

Gelişmiş Grafikler

Şeffaflığın özünü keşfedin. Bizimle birlikte işlemleriniz ve portföyünüz hakkında ayrıntılı bilgilere rahatça erişebilir, ne zaman isterseniz o zaman geniş bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Şeffaflığı Açıklıyoruz

Şeffaflığın özünü keşfedin. Bizimle birlikte işlemleriniz ve portföyünüz hakkında ayrıntılı bilgilere rahatça erişebilir, ne zaman isterseniz o zaman geniş bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Rahat Para Yatırma

Hesabınıza fon ekleme sürecinin basitleştirildiği Google Pay ve Apple Pay ile para yatırmanın rahatlığının keyfini çıkarın.

En Yüksek Güvenlik

Güvenliğiniz en büyük önceliğimiz. WhiteBIT varlıklarınızı ve bilgilerinizi korumak için endüstrinin önde gelen güvenlik tedbirlerini almaktadır.

AML'yi güçlendir

İşlem güvenliğinizin kontrolü elinizde olsun. Platformumuzun AML kontrolü sayesinde herhangi bir adresi, istediğiniz zaman kontrol edebilir, kendinizi güvende tutabilirsiniz.

Sürekli Yanınızdaki Destek

Hemen telefonunuzdan, ne zaman ihtiyacınız olursa yardım alın. 7/24 canlı sohbetimiz bir buton uzaklıkta, her zaman parmaklarınızın ucundadır.

Çok Sayıda Dil Seçeneği

Dil bir engel olmamalı. Uygulamamız küresel topluluğumuza hizmet vermek için çoklu dil desteği sağlamaktadır.

Sık Sık Güncellemeler

Size en yeni özellikler ve iyileştirmelerimizi getiren düzenli uygulama güncellemelerimizle kripto sektörünün bir adım önünde olun.

  • App Store
  • Play Market
  • Download APK