BSPT

Blocksport (BSPT) Fiyatı

$0.0009232 +1.19%

Değişkenlik Süresi

Blocksport Canlı Fiyat Verisi

En son Blocksport (BSPT) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Blocksport (BSPT) fiyatı 0 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 9,840.57 tutarındadır. Blocksport piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 BSPT bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Blocksport (BSPT) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Blocksport Fiyat Performansı USD

Şu anda Blocksport (BSPT) fiyatı 0.0009232 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise BSPT fiyatı 0 yükseldi ve tüm değişim oranı 0.7860 oldu. Son 24 saat içerisinde BSPT 0.7860 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0 $ oldu. Son saat içerisinde, BSPT fiyatı 0.0000121 yükseldi , tam değer değişimi de 1.32% oldu. Blocksport (BSPT) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan BSPT işlem hacmi, BSPT piyasa değeri ve Blocksport geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa +0.0000121 USDT 1.32%
24sa +0.0000273 USDT 3.04%
7 gün +0.0000072 USDT 0.78%
30 gün -0.0000194 USDT -2.05%
60 gün +0.0002803 USDT 43.59%
90 gün -0.000093 USDT -9.15%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.0009232

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.0009122

WhiteBIT'te Blocksport

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Blocksport Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
BSPT/USDT
0.0009232
+1.19%
0.0008692
0.0009333
9.84K
-

WhiteBIT'te Blocksport Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Blocksport takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Blocksport Nasıl Kullanılır?

BSPT Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Blocksport al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Blocksport

Bu bölüm ellerinde Blocksport tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert BSPT

A fast and convenient way to exchange Blocksport to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Blocksport Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Blocksport satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Blocksport Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Blocksport fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Blocksport fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Blocksport fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Blocksport Piyasa Değeri Nedir?

Blocksport Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Blocksport piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Blocksport Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Blocksport fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Blocksport grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Blocksport Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Blocksport dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.