FRBK

FreeBnk (FRBK) Fiyatı

$0.06692 +15.79%

Değişkenlik Süresi

FreeBnk Canlı Fiyat Verisi

En son FreeBnk (FRBK) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki FreeBnk (FRBK) fiyatı 0.06 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 15,721.51 tutarındadır. FreeBnk piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 FRBK bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan FreeBnk (FRBK) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

FreeBnk Fiyat Performansı USD

Şu anda FreeBnk (FRBK) fiyatı 0.06692 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise FRBK fiyatı 0 azaldı ve tüm değişim oranı 0 oldu. Son 24 saat içerisinde FRBK 0 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0$ oldu. Son saat içerisinde, FRBK fiyatı -0.0002 azaldı, tam değer değişimi de -0.29% oldu. FreeBnk (FRBK) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan FRBK işlem hacmi, FRBK piyasa değeri ve FreeBnk geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa-0.0002 USDT -0.29%
24sa0 USDT 0%
7 gün0 USDT 0%
30 gün0 USDT 0%
60 gün+0.02131 USDT 46.72%
90 gün-0.04651 USDT -41%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0

WhiteBIT'te FreeBnk

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

FreeBnk Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
FRBK/USDT
0.06692
+15.79%
0.05199
0.0726
15.72K
-

WhiteBIT'te FreeBnk Nasıl Alınır?

WhiteBIT'te FreeBnk Nasıl Kullanılır?

FRBK Al Sat

Bu bölümde aktif olarak FreeBnk al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL FreeBnk

Bu bölüm ellerinde FreeBnk tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert FRBK

A fast and convenient way to exchange FreeBnk to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla FreeBnk Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla FreeBnk satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki FreeBnk Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan FreeBnk fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı FreeBnk fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak FreeBnk fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

FreeBnk Piyasa Değeri Nedir?

FreeBnk Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel FreeBnk piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün FreeBnk Fiyatı Ne Kadar?

Bugün FreeBnk fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. FreeBnk grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar FreeBnk Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi FreeBnk dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.