ASH

Aeneas (ASH) Fiyatı

$0.000625 0%

Değişkenlik Süresi

Aeneas Canlı Fiyat Verisi

En son Aeneas (ASH) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Aeneas (ASH) fiyatı 0 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 1,010 tutarındadır. Aeneas piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 ASH bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Aeneas (ASH) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Aeneas Fiyat Performansı USD

Şu anda Aeneas (ASH) fiyatı 0.000625 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise ASH fiyatı 0 yükseldi ve tüm değişim oranı 0.3210 oldu. Son 24 saat içerisinde ASH 0.3210 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0$ oldu. Son saat içerisinde, ASH fiyatı 0 azaldı, tam değer değişimi de 0% oldu. Aeneas (ASH) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan ASH işlem hacmi, ASH piyasa değeri ve Aeneas geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa0 USDT 0%
24sa0 USDT 0%
7 gün+0.000002 USDT 0.32%
30 gün+0.000002 USDT 0.32%
60 gün+0.000069 USDT 12.41%
90 gün+0.000069 USDT 12.41%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.000625

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.000623

WhiteBIT'te Aeneas

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Aeneas Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
ASH/USDT
0.000625
0%
0.000625
0.000625
1.01K
-

WhiteBIT'te Aeneas Nasıl Alınır?

WhiteBIT'te Aeneas Nasıl Kullanılır?

ASH Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Aeneas al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Aeneas

Bu bölüm ellerinde Aeneas tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert ASH

A fast and convenient way to exchange Aeneas to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Aeneas Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Aeneas satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Aeneas Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Aeneas fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Aeneas fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Aeneas fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Aeneas Piyasa Değeri Nedir?

Aeneas Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Aeneas piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Aeneas Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Aeneas fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Aeneas grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Aeneas Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Aeneas dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.