NAMX

Namx (NAMX) Fiyatı

$0.662 -0.3%

Değişkenlik Süresi

Namx Canlı Fiyat Verisi

En son Namx (NAMX) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Namx (NAMX) fiyatı 0.66 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 53,130.79 tutarındadır. Namx piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 NAMX bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Namx (NAMX) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Namx Fiyat Performansı USD

Şu anda Namx (NAMX) fiyatı 0.662 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise NAMX fiyatı 0.0008 yükseldi ve tüm değişim oranı 0.1209 oldu. Son 24 saat içerisinde NAMX 0.1209 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0.0008 $ oldu. Son saat içerisinde, NAMX fiyatı 0.0032 yükseldi , tam değer değişimi de 0.48% oldu. Namx (NAMX) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan NAMX işlem hacmi, NAMX piyasa değeri ve Namx geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa +0.0032 USDT 0.48%
24sa -0.0022 USDT -0.33%
7 gün +0.0008 USDT 0.12%
30 gün -0.0012 USDT -0.18%
60 gün +0.0045 USDT 0.68%
90 gün -0.0147 USDT -2.17%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.6642

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.6545

WhiteBIT'te Namx

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Namx Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
NAMX/USDT
0.662
-0.3%
0.6577
0.6643
53.13K
-

WhiteBIT'te Namx Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Namx takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Namx Nasıl Kullanılır?

NAMX Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Namx al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Namx

Bu bölüm ellerinde Namx tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert NAMX

A fast and convenient way to exchange Namx to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Namx Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Namx satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Namx Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Namx fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Namx fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Namx fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Namx Piyasa Değeri Nedir?

Namx Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Namx piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Namx Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Namx fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Namx grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Namx Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Namx dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.