Alım Satım Yarışması

Sahne hazırlandı, meydan okundu: Alım Satım Yarışması arenasına girme zamanı geldi. Bu farklı deneyim seviyelerine sahip tüccarların kendi yeteneklerine göre turnuvalara katılmasına olanak sağlayan yeni bir yarışma formatı olacak. En yüksek alım satım hacimlerine ulaşarak, en iyi rP&L sonuçlarıyla veya kombin yarışmalara katılım sağlayarak kripto kazanın.

Alım Satım Yarışması
Details
Aktif
LayerZero

LayerZero

Welcome to the ZRO/USDT Trading competition page! LayerZero (ZRO) is a technology that enables applications to move data across blockchains, supporting censorship-resistant messages and development through smart contracts.
Trade the ZRO/USDT pair, increase your trading volume during the tournament, and get a chance to share the 1,000 USDT prize pool. The main parameter for determining the winners is the trading volume for the specified pair. You can see your place in the competition's ranking in the leaderboard. Read the details of the formation of the leaderboard below, and the complete list of rules and information about the prize fund can be found on our blog.

Süre

850 USDT

Ödül Havuzu

Becerilerinizi Gösterin ve Ödüller Kazanın

Alım satım yarışmalarımız en kazançlı ve en rahat alım satım koşulları sağlayarak farklı deneyim seviyelerine sahip tüccarlara göre tasarlanmıştır.

 • Adım 1

  Yarışma Seçin

  Yaklaşan aktif alım satım yarışmaları haberlerini takipte kalın ve size en uygun olanını seçin.

 • Adım 2

  Pratik ve Alım Satım Yapın

  Hoşunuza giden bir yarışma seçin, gereksinimleri karşılayın ve ödül havuzundan payınızı almak için lider tablosunun en üstüne çıkın!

 • Adım 3

  Ödüllerin Dağıtılmasını Bekleyin

  Ödüller lider tablosundaki skorunuza göre dağıtılacaktır. Skorunuzu hemen yarışma sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Ödülü Kapın

Ödülü Kapın

Ödüller yarışma bitiminden sonraki beş iş günü içerisinde Ana bakiyenize yatırılacaktır.

Sorunuz mu Var?

WhiteBIT Alım Satım Yarışmalarının mekanikleri hakkında daha fazlasını öğrenin ve erken kripto yatırımcısı olmanın avantajlarını keşfedin.

Kripto Alım Satım Yarışmasına Nasıl Katılınır?

Alım satım yarışmalarının ana sayfasında size uygun bir yarışma seçin. Seçilen yarışmanın sayfasına devam edin, hüküm ve koşulları okuyun ve "Katıl" butonuna tıklayın.

Kripto Alım Satım Yarışmalarına Kimler Katılabilir?

Yarışmaların çoğunda genellikle spesifik kısıtlamalar bulunmaz. Doğrulamayı tamamlamış herhangi bir WhiteBIT kullanıcısı katılım sağlayabilir. Fakat özellikle borsanın yeni kullanıcıları için düzenlenen yarışmalar da bulunmaktadır. Bu durumda ise "yeni başlayanlar", borsaya son üç ayda kaydolmuş olan kullanıcılardır. Yeni başlayanlar bu üç ay içerisinde tüm "yeni başlayan" yarışmalarına katılabilecektir. Bu süreden sonra ise yalnızca normal yarışmayalara katılabileceklerdir.

Kripto Alım Satım Yarışmalarına Katılıma Dair Ne Tür Kısıtlamalar Getirilebilir?

Standart platform kısıtlamaları alım satım yarışmalarına da uygulanmaktadır. Mesela bazı piyasalar ve alım satım türleri bazı ülkelerde geçerli olmayabilir. Ayrıca kullanıcıların kendi emirlerini tamamlayarak işlem hacimlerini artırması yasaktır. Bu kurala uyulmaması, kullanıcının gelecekteki yarışmalardan da menedilmesine neden olabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen katılım kurallarına dikkat edin.

Alım Satım Yarışması Kazananı Nasıl Seçilir?

Yarışma koşullarına göre kazanan; hedef işlem çiftindeki toplam hacmine göre.

Yarışma Katılımcılarına Dair Başka Koşullar da Bulunuyor mu?

Evet, bazı yarışmalar genellikle makul bir miktar olmak üzere minimum bir işlem hacmine ulaşılmasını isteyebilir. Katılımcılar için belirlenen tüm koşullar her yarışmanın kendi sayfasında açıklanacaktır. Katılım sağlamadan önce bu koşulların tümünün dikkatlice okunması ve anlaşılmasını öneririz.