KLC

KALYCHAIN (KLC) Fiyatı

$0.000689 0%

Değişkenlik Süresi

KALYCHAIN Canlı Fiyat Verisi

En son KALYCHAIN (KLC) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki KALYCHAIN (KLC) fiyatı 0 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 3,478.67 tutarındadır. KALYCHAIN piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 KLC bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan KALYCHAIN (KLC) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

KALYCHAIN Fiyat Performansı USD

Şu anda KALYCHAIN (KLC) fiyatı 0.000689 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise KLC fiyatı 0 azaldı ve tüm değişim oranı -1.7118 oldu. Son 24 saat içerisinde KLC -1.7118 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise 0$ oldu. Son saat içerisinde, KLC fiyatı 0 azaldı, tam değer değişimi de 0% oldu. KALYCHAIN (KLC) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan KLC işlem hacmi, KLC piyasa değeri ve KALYCHAIN geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa0 USDT 0%
24sa-0.000008 USDT -1.14%
7 gün-0.000012 USDT -1.71%
30 gün-0.00016 USDT -18.84%
60 gün-0.000451 USDT -39.56%
90 gün-0.000621 USDT -47.40%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.000815

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.000655

WhiteBIT'te KALYCHAIN

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

KALYCHAIN Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
KLC/USDT
0.000689
0%
0.000671
0.000759
3.47K
-

WhiteBIT'te KALYCHAIN Nasıl Alınır?

WhiteBIT'te KALYCHAIN Nasıl Kullanılır?

KLC Al Sat

Bu bölümde aktif olarak KALYCHAIN al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL KALYCHAIN

Bu bölüm ellerinde KALYCHAIN tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert KLC

A fast and convenient way to exchange KALYCHAIN to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla KALYCHAIN Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla KALYCHAIN satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki KALYCHAIN Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan KALYCHAIN fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı KALYCHAIN fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak KALYCHAIN fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

KALYCHAIN Piyasa Değeri Nedir?

KALYCHAIN Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel KALYCHAIN piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün KALYCHAIN Fiyatı Ne Kadar?

Bugün KALYCHAIN fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. KALYCHAIN grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar KALYCHAIN Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi KALYCHAIN dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.