VEXT

Veloce (VEXT) Fiyatı

$0.0304 -3.79%

Değişkenlik Süresi

Veloce Canlı Fiyat Verisi

En son Veloce (VEXT) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Veloce (VEXT) fiyatı 0.03 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 7,701.08 tutarındadır. Veloce piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 VEXT bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Veloce (VEXT) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Veloce Fiyat Performansı USD

Şu anda Veloce (VEXT) fiyatı 0.0304 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise VEXT fiyatı -0.0171 azaldı ve tüm değişim oranı -36 oldu. Son 24 saat içerisinde VEXT -36 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise -0.0171 $ oldu. Son saat içerisinde, VEXT fiyatı 0 azaldı , tam değer değişimi de 0% oldu. Veloce (VEXT) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan VEXT işlem hacmi, VEXT piyasa değeri ve Veloce geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa 0 USDT 0%
24sa -0.0003 USDT -0.97%
7 gün -0.0171 USDT -36%
30 gün -0.0379 USDT -55.49%
60 gün -0.0411 USDT -57.48%
90 gün -0.0822 USDT -73%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.0486

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.0304

WhiteBIT'te Veloce

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Veloce Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
VEXT/USDT
0.0304
-3.79%
0.0295
0.0323
7.70K
-

WhiteBIT'te Veloce Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Veloce takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Veloce Nasıl Kullanılır?

VEXT Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Veloce al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Veloce

Bu bölüm ellerinde Veloce tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert VEXT

A fast and convenient way to exchange Veloce to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Veloce Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Veloce satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Veloce Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Veloce fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Veloce fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Veloce fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Veloce Piyasa Değeri Nedir?

Veloce Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Veloce piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Veloce Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Veloce fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Veloce grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Veloce Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Veloce dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.