XFC

Footballcoin (XFC) Fiyatı

$0.008029 +0.17%

Değişkenlik Süresi

Footballcoin Canlı Fiyat Verisi

En son Footballcoin (XFC) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Footballcoin (XFC) fiyatı 0 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 7,784.99 tutarındadır. Footballcoin piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 XFC bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Footballcoin (XFC) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Footballcoin Fiyat Performansı USD

Şu anda Footballcoin (XFC) fiyatı 0.008029 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise XFC fiyatı -0 azaldı ve tüm değişim oranı -1.2180 oldu. Son 24 saat içerisinde XFC -1.2180 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise -0 $ oldu. Son saat içerisinde, XFC fiyatı 0 azaldı , tam değer değişimi de 0% oldu. Footballcoin (XFC) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan XFC işlem hacmi, XFC piyasa değeri ve Footballcoin geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa 0 USDT 0%
24sa 0 USDT 0%
7 gün -0.000099 USDT -1.21%
30 gün -0.000031 USDT -0.38%
60 gün +0.000194 USDT 2.47%
90 gün -0.00002 USDT -0.24%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.008128

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.008029

WhiteBIT'te Footballcoin

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Footballcoin Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
XFC/USDT
0.008029
+0.17%
0.008005
0.008029
7.78K
-

WhiteBIT'te Footballcoin Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Footballcoin takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Footballcoin Nasıl Kullanılır?

XFC Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Footballcoin al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Footballcoin

Bu bölüm ellerinde Footballcoin tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert XFC

A fast and convenient way to exchange Footballcoin to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Footballcoin Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Footballcoin satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Footballcoin Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Footballcoin fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Footballcoin fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Footballcoin fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Footballcoin Piyasa Değeri Nedir?

Footballcoin Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Footballcoin piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Footballcoin Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Footballcoin fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Footballcoin grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Footballcoin Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Footballcoin dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.