WhiteBIT'in VIP Programı

En sevdiğiniz borsada alım satımınız size ödül kazandırsın. Komisyonlarda %100'e kadar indirim, öncelikli destek ve her zaman yanınızdaki VIP hesap yöneticiniz ile yeni kripto zirvelerine ulaşabilirsiniz. Hepsi Seviyeyi Siz Belirliyorsunuz diye!

VIP Seviyelerimiz

Seviyenizi seçin, aylık işlem hacminiz ve bakiyenize bağlı olarak daha düşük komisyonlar alın. Özel indirimlere erişmek ve VIP statünüzü geliştirmek için alım satım yapmaya devam edin. Gerekli VIP seviyesine ulaştığınız zaman, yeni indirimler otomatik olarak etkiye geçecektir.

Seviye
İsim
Yapıcı Komisyonu
Alıcı Komisyonu
30G Hacim
Ortalama Bakiye

Tüccarlara

Düşük komisyonlar, kişisel yönetici, harika ürünler. Size her şeyin en iyisini sunuyoruz.

 • Düşük piyasa yapıcı ve alıcı komisyonları

  Düşük piyasa yapıcı ve alıcı komisyonları

  VIP seviyenize göre %100'e kadar indirim. Alım satımınız artsın, komisyonlar her gün azalsın.

 • Kişisel yönetici ve öncelikli teknik destek

  Kişisel yönetici ve öncelikli teknik destek

  Herhangi bir komplikasyonu unutun. Seviye 1 ve üstünden itibaren siz üçe kadar saymadan tüm sorunlarınızı çözeceğiz.

 • Özel ürünler

  Özel ürünler

  Özellikle sizin için. Doğum gününüzde ve kayıt gününüzde. Eğer en az 6 aydır Deha seviyesi ve üstündeyseniz.

 • Diğer harika teklifler

  Diğer harika teklifler

Yeni WhiteBIT kullanıcıları için VIP statüsü

Yeni WhiteBIT kullanıcıları için VIP statüsü

Diğer borsalarda VIP statünüz var mı? Formaliteler olmadan bize katılın! Sadece bir form doldurup başka bir platformdaki finansal hareketlerinizi belirtin. Daha sonrası VIP statünüz hazır. Bu kadar kolay!

VIP Statüsü Talebi

S.S.S.

En popüler sorulara cevaplar bir tık uzaklıkta

WhiteBIT VIP Programına Nasıl Katılınır?

Hesabınız gerekli bakiye boyutu ve işlem hacmi gerekliliklerini karşıladıktan sonra, ilgili VIP seviyenizi otomatik olarak alır ve programın bir üyesi olursunuz. Eğer VIP programımıza başka bir borsadan katılmak istiyorsanız, bu sayfadaki, bu sayfadaki başvuru formunu doldurarak programımıza başvurabilirsiniz.

Nasıl VIP Olabilirim?

Spot piyasasındaki aylık işlem hacminiz 100 000 USDT'yi aşıyorsa ve Ana ile Alım Satım bakiyelerinizde toplam 10 000 USDT bulundurduğunuz takdirde, VIP programımızın 1. seviyesine katılmaya hak kazanırsınız. İndirimler ve avantajlar otomatik olarak etkiye girecektir.

İşlem Hacmim Nasıl Hesaplanır?

İşlem hacmi, bir takvim ayının tüm günleri için toplanır. Spot ticaretindeki işlem hacmi en az 100 000 USDT olmalıdır. Kripto Dönüştürücü işlemleri de spot ticareti işlem hacmine eklenir. Diğer varlıklarla yapılan işlem hacimleri USDT eşdeğerine dönüştürülerek hesaplanır.

Ortalama Bakiye Nasıl Belirlenir?

VIP programına katılmak için gereken bakiye tutarı en az 10 000 USDT'dir (veya bu tutarın eşdeğeridir). Ana bakiye (Holding'deki WBT buna dâhildir) ve Alım Satım bakiyelerinde rastgele aldığımız snapshot'larımız aylık ortalama bakiyeyi belirler. Crypto Lending planlarındaki Varlıklar ile kaldırıldıkları tarihten itibaren kaldırılan varlıklar ortalama bakiye hesaplanılırken kullanılmaz.

İndirimler Ne Zaman Devreye Girer?

Hesabınız 1. Seviye VIP gereksinimlerini karşıladığı an, VIP programının bir üyesi olursunuz. VIP seviyenizi ay boyunca yükseltebilirsiniz, bu durumda da yeni komisyon indirimleriniz 24 saat içinde devreye girecektir. Hesabınız artık belli bir VIP seviyesinin gereksinimlerini karşılamıyorsa bile güncel indirimleriniz takvim ayının sonuna kadar geçerli olacaktır. Bir sonraki ayın ilk günü 01:00 UTC saatinde VIP seviyeniz yeniden hesaplanacak, burada belirlenen yeni koşullar hesabınıza uygulanacaktır.

Başka Borsadan WhiteBIT'e Nasıl Geçebilirim?

Başka bir borsadan WhiteBIP VIP programının bir üyesi olmak için önce aylık işlem hacminizi ve bakiye boyutunuzu doğrulamanız gerekmektedir. Bu işlem ise hemen VIP statüsü talep başvuru formunu doldurarak gerçekleştirilebilir. Talebiniz onaylandıktan sonra ilgili VIP seviyesini kazanırsınız. Bir sonraki takvim ayının ilk gününde seviyeniz tekrar hesaplanacağından dolayı, statünüzü tutmak için VIP programının asgari gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir.

Ortalama Bakiye ve İşlem Hacmi İndikatörleri Programın Farklı Seviyelerine Denk Geliyorsa Hangi VIP Seviyesi Kazanılır?

VIP seviyesi en düşük indikatör seviyesine göre belirlenir, yani bu indikatör ortalama bakiye de olabilir işlem hacmi de. Mesela, ortalama bakiye 5. Seviyeye denk geliyorsa fakat işlem hacminin değeri 2. Seviyeye denk geliyorsa, kullanıcı ikinci VIP seviyesine atanacaktır.

VIP Statüsü Tanımlanırken Hangi Varlıklar Dikkate Alınır?

Borsadan kaldırılan varlıklar veya an itibarıyla Crypto Lending planlarında kullanılanlar dışındakiler olmak üzere Ana bakiye ve Alım Satım bakiyelerindeki tüm varlıklar ortalama bakiye ve işlem hacminin hesaplanmasında kullanılır. Eğer bir varlık borsadan belli bir ay içinde kaldırıldıysa, o hâlde bu varlık kaldırıldığı tarihe kadar hesaplamalara eklenecektir.