NCDT

Nuco.cloud (NCDT) Fiyatı

$0.492994 +6.67%

Değişkenlik Süresi

Nuco.cloud Canlı Fiyat Verisi

En son Nuco.cloud (NCDT) fiyatını ve piyasa verilerini gerçek zamanlı alın. Şu anki Nuco.cloud (NCDT) fiyatı 0.49 USD değerinde bulunmakla beraber 24 saatlik işlem hacmi ise 10,797.60 tutarındadır. Nuco.cloud piyasa değeri 0 USD'dir. An itibarıyla dolaşımda 0 NCDT bulunmaktadır. Verilerimiz size en doğru bilgiyi sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyattan Nuco.cloud (NCDT) alıp satmak isteyenler için ise WhiteBIT birçok kripto para borsası arasında harika bir seçenektir.

Nuco.cloud Fiyat Performansı USD

Şu anda Nuco.cloud (NCDT) fiyatı 0.492994 USD'dir. Bu değer Tüm Zamanların En Yükseği (ATH) olan 0$'ın 0 üstünde ve Tüm Zamanların En Düşüğü (ATL) olan $'ın 0 üzerindedir. Son haftada ise NCDT fiyatı -0.1086 azaldı ve tüm değişim oranı -18.0528 oldu. Son 24 saat içerisinde NCDT -18.0528 fiyat değişimi yaşadı, tam değer değişimi ise -0.1086 $ oldu. Son saat içerisinde, NCDT fiyatı -0.001395 azaldı , tam değer değişimi de -0.28% oldu. Nuco.cloud (NCDT) USD Fiyat Performansına dair daha derin bir inceleme için; varlığı performansı ve trendleri çapında değerli analiz sağlayabilecek olan NCDT işlem hacmi, NCDT piyasa değeri ve Nuco.cloud geçmiş fiyat grafiği gibi metrikleri ve indikatörleri keşfetmeniz gerekebilir.

Dönem
Değişim
Yüzde
1sa -0.001395 USDT -0.28%
24sa -0.00462 USDT -0.92%
7 gün -0.108606 USDT -18.05%
30 gün -0.123364 USDT -20.01%
60 gün -0.539818 USDT -52.26%
90 gün -0.640266 USDT -56.49%

Geçmiş Fiyat Verisi

24sa Düşük

$0

24sa Yüksek

$0

 • Tüm Zamanların En Yükseği

  $0

 • Tüm Zamanların En Düşüğü

  $0

 • 7 Günün En Yükseği

  $0.622157

 • 7 Günün En Düşüğü

  $0.492994

WhiteBIT'te Nuco.cloud

 • Kripto Piyasa Değeri, Belli Bir Varlığın Dolaşımdaki Arzı ile Güncel Piyasa Fiyatının Çarpılmasıyla Hesaplanır / Piyasa Değeri = Dolaşımdaki Arz x Güncel Fiyat

  $0

 • Son 24 Saatte Bu Varlığa Dair Yapılan Tüm İşlemlerin Toplam Dolar Değeri (24 Saatlik İşlem Hacmi)

  $0

 • Dolaşımdaki Arz, Sirkülasyona Giren Coin veya Token Sayısını Temsil Eder ve Bunlar Piyasada Alım Satım veya Kullanım için Uygun Durumdadırlar

  0

Nuco.cloud Piyasa Verisi

Adı
Fiyat
Değişim(24sa)
En az(24sa)
En fazla(24sa)
Hacim(24sa), USDT
Piyasa Değeri, USDT
NCDT/USDT
0.492994
+6.67%
0.459999
0.499511
10.79K
-

WhiteBIT'te Nuco.cloud Nasıl Alınır?

 • Adım 1

  Kayıt ve Hesap Kurulumu

  Öncelikle WhiteBIT'e kaydolmalı, KYC'yi tamamlamalı, 2FA'yı etkinleştirmeli ve dijital varlık veya itibari para birimi yatırmalısınız. Bunu tamamlamak için "Bakiyeler" sekmesine gidin, "Ana" bakiyeyi seçin ve istenilen dijital varlığın yanındaki "Yatır"a tıklayın. Ayrıca Web3 cüzdanı yardımıyla da borsa hesabınıza fon yatırabilirsiniz.

 • Adım 2

  Fonların Alım Satım Bakiyesine Transferi

  Nuco.cloud takas edebilmek için "Bakiyeler"i açın ve "Ana" bakiyeden "Alım Satım" bakiyesine varlığı transfer edin.

 • Adım 3

  Dönüştürücü

  Daha sonra itibari para birimi veya kripto para birimini size gereken herhangi bir dijital para birimi ile değiştirebilirsiniz. Bu işlemi "Kripto Dönüştürücüsü" ile gerçekleştirebilir veya doğrudan "Spot"a gidebilirsiniz. Buradan alım satım terminalinde ilgili işlem çiftini ve emir türünü (Piyasa, Limit vb.) seçebilirsiniz. Piyasa emrini seçerseniz varlık miktarını yazmanız gerekir. İşleminize göre "Al" veya "Sat" butonlarına tıkladıktan sonra emri gözden geçirin ve onaylayın.

Kayıt ve Hesap Kurulumu

WhiteBIT'te Nuco.cloud Nasıl Kullanılır?

NCDT Al Sat

Bu bölümde aktif olarak Nuco.cloud al sat yapabilir, piyasa değişkenliğinden yararlanarak potansiyel bir kâr elde edebilirsiniz.

Alım Satıma Git

HODL Nuco.cloud

Bu bölüm ellerinde Nuco.cloud tutmak isteyen ve zamanla gelişme potansiyeline inanan uzun süreli yatırımcılar içindir.

Yatırmaya Git

Convert NCDT

A fast and convenient way to exchange Nuco.cloud to any digital or national currency featured on WhiteBIT

Go to Convert

S.S.S.

Kredi Kartımla Nuco.cloud Satın Alabilir miyim?

Kredi kartıyla Nuco.cloud satın alımı bu ödeme yöntemini destekleyen çok sayıda kripto para borsasında ve platformunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin kullanılırlığı lokasyonunuza ve seçtiğiniz borsaya göre değişebilmektedir.

Şu Anki Nuco.cloud Fiyatı Nedir?

Kripto para fiyatları yüksek değişkenlik gösterdiği için güncel olan Nuco.cloud fiyatı değişebilmektedir. Gerçek zamanlı Nuco.cloud fiyatını kripto para piyasa verisi web sitelerinden veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Fiyatını gerçek zamanlı olarak Nuco.cloud fiyat grafiği ile takip edebilirsiniz.

Nuco.cloud Piyasa Değeri Nedir?

Nuco.cloud Piyasa Değeri değişkenlik gösterebilir ve fiyat ile dolaşımdaki arz tarafından etkilenmektedir. En güncel Nuco.cloud piyasa değeri verisini kripto piyasa veri web siteleri veya WhiteBIT gibi kripto para borsa platformlarından bulabilirsiniz.

Bugün Nuco.cloud Fiyatı Ne Kadar?

Bugün Nuco.cloud fiyatını bilmek istiyorsanız güncel fiyatını kripto para piyasa veri web sitelerinden veya kripto borsa platformlarından kontrol edebilirsiniz. Kripto fiyatlarının dinamik olduğunu ve hızlıca değişebileceğini unutmayın. Nuco.cloud grafiğini inceleyerek fiyatları takip edebilir ve performans analizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar Nuco.cloud Dolaşımda?

Dolaşımdaki arz verisi Nuco.cloud dâhil olmak üzere çoğu kripto paranın dolaşımda kaç tane olduğu hakkında detaylı bilgiler sağlar. Bu veriler kripto para piyasa veri web sitelerinde bulunabilmektedir.